м. Львів, вул. Стрийська, 202
тел.: (032) 295-8-555

Перейти до комплексу
м. Львів, вул. Левицького, 4

Перейти до комплексу
м. Львів, вул. Драгана, 13, (Сихів)

Перейти до комплексу
м. Львів, вул. Шевченка, 350в

Головна


Шановні відвідувачі!

 

Раді Вас вітати на сайті СОЦ «Формула краси»!

 

Ви завітали до нас на сайт, а отже, або вже є активною, спортивною та життєрадісною людиною, або маєте намір такою стати. Не сумнівайтесь, ми зможемо Вам у цьому допомогти.

«Формула краси» - це досить молодий центр, але ми вже маємо свої напрацювання, традиції та багатьох постійних клієнтів, яких ми дуже цінуємо.

«Формула краси» намагається зробити спорт доступним для кожного. У нас Ви не будете переплачувати за послуги, якими ніколи не скористаєтесь, а заплатите лише за той вид занять, якому надаєте перевагу. Саме завдяки такій системі наші ціни залишаються більш ніж доступними.

Окрім цього, нашою гордістю є тренерський штат, бо всі вони професіонали з багаторічним досвідом роботи, освітою у галузі спорту і просто хороші люди, які щиро піклуються про стан Вашого здоров'я та зовнішній вигляд. Саме тому наші інструктори можуть знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наш Центр постійно розвивається, - впроваджуються нові види тренувань, додаткові послуги. Також ми завжди раді чути ваші пропозиції та зауваження, бо саме вони дозволяють нам ставати кращими.

Також лише для наших клієнтів працює БЕЗКОШТОВНИЙ паркінг на 70 автомобілів.

Чекаємо на Вас!

Формула краси - спорт і ти!